+389 75 231 955 [email protected]

Повеќе од само место за престој

Mavrovo Square

Villas & Apartment

Паркинг

Wifi

Бања

Кабелска

Перална

Малку за нас

 

Mavrovo Square ” Villas & Apartment “ се наоѓа на само 300 метри од центарот, веднаш зад Mia’s Hotel. Нуди поглед на Мавровското езеро, бесплатен оптички интернет и бесплатен приватен паркинг. На само 15 минути пешачење одалечени сме од Ски Центарот и на само 5 минути од најдобриот ресторан – Мавровски Мерак. Mavrovo Square ” Villas & Apartment “ има соработка со истиот ресторан и може во било кое време додека сте наши гости да порачате храна и да уживате во погледот.

На нашите гости им нудиме тераса, поглед на планина, релаксација, сателитска ТВ, комплетно опремена кујна со фурна и тостер и приватна бања со туш и фен.

Mavrovo Square ” Villas & Apartment “ ве очекува.

 

Mavrovo Square ” Villas & Apartment како општествено одговорни решија да ја подржат иницијативата на Boksy.mk за промоција на читањето кај најмалите. Земаме учесто во наградната игра организирана од Boksy.mk. Читајте и уживајте.

кликни и дознај повеќе…

Вили и Апартмани

 

Вила 1

  • Спална соба 1 :: 1 брачен кревет
  • Спална соба 2  :: 1 брачен кревет
  • Спална соба 3 :: 1 дупли кревет и 1 единечен кревет
  • Спална соба 4 :: 1 брачен кревет
  • Дневна соба :: 1 софа

Вила 2

  • Спална соба 1 :: 1 брачен кревет
  • Спална соба 2  :: 1 брачен кревет
  • Дневна соба :: 1 софа

Удобноста е елементарна потреба

Која и соба да ја одберете ќе биде она што ви е потребно за да ги наполните вашите батерии. Се што ви треба за комплетен ресет.

Погледнете го нашето сместување

Уживајте во природата

Комплетно опремена кујна за комплетно уживање

Добриот сон е незаменлив

 

Чист воздух и тишина

Сместување

100 евра/ноќевање во апартман

150 евра/ноќевање во вила